Nevşehir Belediyesi Müzik Eğitim Merkezi’nde Yaz Periyodu Kursları Başlıyor

Nevşehir Belediyesi Müzik Eğitim Merkezi’nde Yaz Periyodu Kursları Başlıyor

Nevşehir Belediyesi Müzik Eğitim Merkezi’nde açılacak olan Bağlama, Gitar, Keman, Ney ve Halk Oyunları kursları için kayıtlar başladı.

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Müzik Eğitim Merkezi, evlatların ve gençlerin sanat içerikli becerilerini arttırmak ve bilhassa evlatların yaz dönemlerindeki boş zamanlarını bilgisayar, tv benzer biçimde teknolojik aletlerin yerine sanatla değerlendirmelerini sağlamak amacıyla Enstrüman ve Halk Oyunları Kursları açıyor.

Müzik Eğitim Merkezi’nin usta eğiticileri tarafınca verilecek ve evlatların bireysel kabiliyetlerini gün yüzüne çıkarma şansı bulacakları kursa dileyen hepimiz ücretsiz bir şekilde katılabilecek.

Bağlama, Gitar, Keman, Ney ve Halk Oyunları kurslarına katılmak isteyenler 0384 213 86 93 ve 0384 214 28 03 no lu telefonları arayabilecekleri benzer biçimde Gülbahçe içindeki Paşakonağı’nda bulunan merkeze şahsen başvurabilir ya da www.nevsehirbelediyesigenclikspor.com adresinden online olarak kayıtlarını yaptırabilir.

Pandemi tedbirlerinin uygulanacağı ve kontenjanların sınırı olan tutulacağı kurslar için son müracaat zamanı 28 Haziran 2021 Pazartesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir