Başkan Savran’dan Türkiye 3.’Sü Olan Nevşehir Belediyespor U15 Takımına Kutlama

Başkan Savran’dan Türkiye 3.’Sü Olan Nevşehir Belediyespor U15 Takımına Kutlama

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Antalya’da düzenlenen turnuvada 3.’cü olan Nevşehir Belediyespor U15 Futbol Takımını kutlama etti.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, geçtiğimiz hafta sonu Antalya’nın Kemer İlçesinde düzenlenen 2021 Kemer Cup Futbol Turnuvası’na katılan Nevşehir Belediyespor U15 Futbol Ekibi oyuncuları ve teknik heyetini kabul etti.

Turnuvada 22 ekip içinde 3.’cü olan kırmızı beyazlı oyuncuları ve Antrenörler Şakir Topoğlu ve Mustafa Kaya’yı kutlama eden Savran, genç oyuncularla beraber fotoğraf çektirdi.

“Nevşehir’in geleceği” söylediği oyunculardan eğitimlerini aksatmadan spor yaşantılarını sürdürmelerini ve hedeflerine ulaşmak için gayretle çalışmalarını isteyen Savran, “Sizleri ve emek veren hocalarını kutlama ediyorum. İnşallah bu başarılarınız sürekli olur. İnanıyorum ki derslerinizde de aynı başarıyı gösteriyorsunuz. Ihmal etmeyin spor disiplinini alan kişiler hayatta daha başarıya ulaşmış olur. Bu yüzden eğitiminiz ile beraber sporu sürdürmeye devam edin. Ben sizlere inanıyor ve güveniyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir