Başkan Savran Esnaf Buluşmalarını Sürdürüyor

Başkan Savran Esnaf Buluşmalarını Sürdürüyor

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Diriliş Bulvarı ve Satçi Hoca Caddesi’ndeki esnaflarla buluşarak talep ve önerilerini dinledi.

Göreve geldiği günden bu yana toplumun değişik kesimleri ile buluşmalarını sürdüren Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, bu kez Diriliş Bulvarı ve Saatçi Hoca Caddesi esnafları ile bir araya geldi.

Sabah erken saatlerde buluşmuş olduğu esnaflarla söyleşi eden Savran, esnafların çeşitli talep ve önerilerini dinleyerek belediye emek harcamaları hakkında bilgilendirmeler yapmış oldu.

Nevşehir Belediyesi olarak hayata geçirmeyi planladıkları yeni proje ve yatırımlar öncesinde sık sık toplumun çeşitli kesimleri ile bir araya gelmiş olarak görüş ve önerilerini dinlediklerini ek olarak emek harcamalar hakkında kendilerini bilgilendirdiklerini kaydeden Savran, kendilerine iletilen görüşlere büyük ehemmiyet verdiklerini altını çizdi.

Savran, “Pandemi döneminde bilhassa esnaflarımız zor günler geçirdi fakat artık bu beladan kurtuluyoruz. İnşallah güzel günlere hep beraber kavuşacağız. Hem şehrimiz hem ülkemiz  hızla pandeminin negatif etkilerini ekonomik olarak atlatacaktır. Bu mevzuda hükümetimizin ciddi emek harcamaları var. Bizlerde yerelde Valimiz, milletvekillerimiz, üniversitemiz ve mahalli yönetimler olarak hepimiz elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir